Fotel rozkładany

fotel rozkładany

Sf-meble definiuje wygodę już od wielu lat, ale znamy się też na stylu. Dlatego oferujemy kilkaset opcji tkanin i skóry w naszych fotelach. Od foteli z tkaniny z mikrofibry po nasze legendarne skórzane fotele rozkładane – na pewno znajdziesz styl, który będzie idealny dla Twojego domu.

Szukasz czegoś bardziej tradycyjnego? Wybierz proste linie fotela. Wolisz nowoczesny wygląd? Nasza linia foteli rozkładanych obejmuje krzesła z wysokimi nogami, bogatym aksamitem i rozkładanymi tkaninami w nieoczekiwanych kolorach i nadrukach. Tylko oryginalne fotele rozkładane stawiają komfort na pierwszym miejscu dzięki trwałej jakości. Nic dziwnego, że stanowimy branżowy standard komfortu i stylu.

Fotele

Od tradycyjnych rozkładanych foteli po fotele zasilane i takie, które mogą być dostawione do ściany, SF Meble ma jeden pasujący do każdego pomieszczenia i każdego stylu. Szukasz fotela rozkładanego z wszystkimi właściwymi ruchami? Wybierz jeden z naszych foteli bujanych, szybowcowych lub obrotowych.

Rocker Recliners

Fotele typu Rocker są idealne dla osób, które chcą się kołysać i leżeć, a także mają cały czas podparcie całego ciała i lędźwi.

fotel rozkładany

Fotele przyścienne

Nasze rozkładane fotele pozwalają Ci się zrelaksować, nawet gdy są umieszczone blisko ściany, dzięki czemu idealnie nadają się do małych przestrzeni.

Obrotowe fotele

Obrotowe fotele typu rocker pozwalają kołysać się i relaksować przy skręcie. Zwróć się w dowolnym kierunku, wykonując prosty obrót, aby zawsze być gotowym do akcji lub wybierz wygodę obrotowego fotela szybowcowego, aby uzyskać płynny, relaksujący ruch.

Power Recliners

Dla tych, którzy potrzebują pomocy w poruszaniu się, fotele podnośne SF Meble są idealnym wyborem. Za naciśnięciem przycisku nasze elektryczne podnośniki pozwalają wygodnie zrelaksować się i położyć, a następnie bezpiecznie wspierają Cię z pozycji siedzącej do stojącej. Aby uzyskać najwyższy poziom nowoczesnego komfortu, sprawdź nasze fotele do masażu. Od bezwysiłkowego ruchu po rozgrzewanie i masaż.

Fotele dziecięce

Każda mama powie Ci, że najlepszym sposobem na ponowne usypianie dziecka po nocnym karmieniu jest wygodny fotel bujany. Gdy Twoje dziecko rośnie, bujak z pewnością stanie się miejscem do czytania, przytulania i dzielenia się wyjątkowymi chwilami życia.

Nasze najwyższej jakości fotele rozkładane są dostępne w różnych stylach, aby uzupełnić każde pomieszczenie.